Ти завжди в серцях людей, Тарасе!

Ти завжди в серцях людей, Тарасе,
Хай замруть з повагою віки,
Бо ніколи час твої не згасить
Полум’яні золоті рядки!

Все йде, все минає… Та залишається пам'ять , добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках краю землі, у пошуках істини та правди. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство.
Відбулося святкування "Шевченківських днів" і в нашій школі. Вчителі та учні початкових класів ретельно готувалися до свят. Була проведена значна робота у підготовці до Шевченківського тижня.
У перші березневі дні школярі перегорнули сторінки життя Великого Кобзаря на інформаційних хвилинках «Незабутній Шевченко» .
Протягом тижня були святково оформлені навчальні кабінети «Тарасове слово живе» : стінгазети, виставка ілюстрацій до творів Т.Г. Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!» (1-4 класи),
Учні початкових класів разом із бібліотекарем Гринько Н.М. презентували книжковий вернісаж «Шевченко не поет, а голос душі українського народу».

Оживив книжковий куточок фотовернісаж «Кобзар з моєї полиці». Особливо зацікавив учнів початкової школи відео-конкурс «Тарасове слово у моїй родині!» І діти, і батьки готували свої репортажі, читали вірші, співали пісні Шевченка. Діти із задоволенням знайомили один одного з сімейними традиціями.


Не оминули свята і традиційні читання віршів «Лунає Тарасове слово». Пролунали незабутні рядки поезії Т.Шевченка, елементи його біографії, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю.
Учні знайомилися з піснями на слова Шевченка « Сплетімо вінок з Кобзаревих пісень». Душевний спів, ліричність композицій і відомі рядочки з безсмертних творів зробили свята емоційно піднесенішими.
Серед ряду заходів хочеться відзначити і такі:
1-2 кл. Усний журнал «Я відкриваю Шевченка»
Учні у своєрідній формі розповіли про сторінки життєвого шляху поета, звучали його поезії, демонструвалися театральні сценки з творів Великого Кобзаря.
3-4 кл. Бліц-турнір «Що ми знаємо про життя і творчість Тараса Шевченка?
Під час інтелектуального конкурс у школярі продемонстрували хороші знання творів Кобзаря, сторінок його життя.


3-4 кл. Конкурс читців «Ми Шевченка славить будем і ніколи не забудем»
Кожен учасник конкурсної програми декламував свій улюблений вірш
Т. Г. Шевченка і вплітав його у символічний вінок вдячності та вічної шани нашому Пророку.


Проведений Шевченківський тиждень у нашій школі виявив велику любов, повагу та інтерес учнів до вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка.
У кожній хаті, у кожній школі живе, а не стоїть почесно на полиці, мудре слово нашого Кобзаря.


Між берегами вічності клекоче час,
Дзвенить нового дня весела повінь.
Живуть, Тарасе, рідний, поміж нас
І голос твій, і пензель твій, і Слово.

Категорія: новини | Додав: shool57 (2017-03-13)
Переглядів: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа