Афганський біль... Уроки історії... Година пам'яті.

"Війна буде повторюватись до тих пір, поки питання про неї будуть вирішуватися не тими, хто помирає на полі бою." (Анрі Барбюс)

У жодному календарі день 15 лютого нічим не позначений. Але він особливий. Цього дня закінчилась нарешті війна. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення радянських військ з Афганістану.

Як ніколи раніше, останніми роками ми замислюємося над тим, яким висновкам вчить нас історія?.. Якими нам бути сьогодні?.. Яким чином нам діяти, щоб важкі уроки тих часів вивели нас до перемоги у цій війні?.. До перемоги над самими собою...

Ось і сьогодні учні 10-А класу були вдячні зустрічати у себе в гостях ветерана-афганця, Шубіна Сергія Петровича, та поговорити разом про історичні паралелі подій минулого та сьогодення.

Наскільки грамотно та виважено була побудована розповідь нашого гостя, що ми були вражені цьому знайомству, знайомству з часточкою чужої долі ветерана афганської війни.

Його шлях до нашої розмови йшов через роки, через гори, через війну. Ми зрозуміли, наскільки війна міняє душу людини. Якою б людина не була, увійшовши у низку страждань та смертей, перемог та уражень, - вона виходить завжди іншою.

Зжити з себе війну, забути її неможливо. Пам'ятаєте людей, які раділи перші дні після повернення з війни, потім сумували за тим періодом свого життя?..

"Чому?", - запитали ми у Сергія Петровича.

"Тому що там все було справжнім. Мужність була МУЖНІСТЮ. Зрада - ЗРАДОЮ. В мирному житті розпізнати таку різницю важко..."

Шановні воїни-інтернаціоналісти, ми пишаємося Вами, горді тим, що поруч із нами живуть мужні, відважні, рішучі чоловіки. Здоров'я Вам, сімейного благополуччя, і МИРУ всім нам!!!

Категорія: новини | Додав: shool57 (2017-02-24)
Переглядів: 123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа