Двоєборці, з перемогою!
2018-11-24, 15:09
Друге місце з військово-прикладного двоєборства серед закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва виборола команда учнів Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка.
Кожного учасника команди, а також вчителя предмету «Захист Вітчизни» Миколу Мойсейовича Обухова, який готував юних спортсменів до поєдинків, управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради нагородило Грамотами.
Щороку вже традиційно у цих напружених міських змаганнях одне із перших місць - за нашими хлопцями-шевченківцями. Влучність, спритність - необхідні риси, які не даються абияк, їх потрібно наполегливо напрацьовувати постійними тренуваннями, жагою до перемоги.
Цей результат свідчить про належний рівень фізичної культури і спорту у школі, сумлінність і відповідальність педагогів-наставників, які у позаурочний час ведуть роботу в гуртках і секціях.
Окрема подяка Миколі Мойсейовичу Обухову, підполковнику запасу Збройних Сил. Після завершення служби вже 26 років поспіль він працює у школі вчителем предмету «Захист Вітчизни». Своїм авторитетним педагогом захоплюються старшокласники, яких він залучає до гурткової роботи у позаурочний час. Виховав цілу плеяду патріотів-захисників Вітчизни. Військовий обов’язок став їх професією та їх долею. Ще більш приємно, що випускники підтримують зв'язок з улюбленим педагогом та рідною школою, куди приходять на зустрічі з нинішніми школярами.
Категорія: Спортивна сторінка | Додав: shool57
Переглядів: 7 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа