Педрада – фасилітація «Створення єдиного інформаційного простору освітнього закладу"
2018-11-24, 15:38
Педрада – фасилітація «Створення єдиного інформаційного простору освітнього закладу, направленого на формування конкурентоспроможної особистості учня та вчителя» в ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка
У Миколаївській ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка у цікавій і новаторській формі провели тематичну педраду: «Створення єдиного інформаційного простору освітнього закладу, направленого на формування конкурентоспроможної особистості учня та вчителя», щоб розв’язати проблему з підключенням школи до єдиного пакету для навчання G Suite for Education.
Упродовж години кожен педагог відчував себе керівником, лідером, учасником процесу зі створення єдиного інформаційного простру. Педколектив було поділено на три групи. Роботу над ключовим питанням педради - «Опанування елементами інформаційного простору у процесі створення віртуального кабінету «Тарас Григорович Шевченко очима сучасності», - було організовано за трьома локаціями:
- створення Google-форми та робота в Classroom;
- створення інформаційного плакату на основі сервісу Piktochart;
- створення «живого конспекту» на сервісі Padlet.
Групи працювали в різних кабінетах, створювали свій інтерактивний продукт. Навчання за комп’ютерами тривало 35 хвилин. Завершальним етапом став збір колективу у великому кабінеті, де фасилітатори презентували плоди своїх зусиль: інтерактивні плакати (сервіс Piktochart), «живі конспекти» (сервіс Padlet), Google-форми, Google Classroom.
Новостворені інформаційні продукти продемонстрували на великому екрані. Усі жваво ділились враженнями від цікавої колективної роботи, були задоволені підвищенням професійного рівня.
Прес-центр ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка
Категорія: Педагогічні ради | Додав: shool57
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа