Усе минає, а слово залишається
2017-11-11, 13:03

Наше слово давнє і живе. Минає час – слова безсмертні.

9 листопада – День української писемності та мови. Це молоде державне свято. Воно гуртує всіх, хто вважає рідне слово найціннішим скарбом у своєму житті, берегинею свого роду і народу.

Учні 3-4-х класів протягом цього тижня мали нагоду пригадати історію нашої писемності на бібліотечному уроці-подорожі «Від слова – до книги, до знань». Діти перенеслися у ті далекі часи, коли з’явилася мова, дізналися про те, скільки пригод і змін довелося зазнати літерам, перш ніж вони стали такими, як зараз. Учні мали нагоду пригадати історію нашої писемності, познайомилися з найвизначнішою працею Нестора Літописця «Повість минулих літ», переглянули медіа-файли, присвячені засновнику книгодрукування в Україні Івану Федорову.

Віртуальний огляд-знайомство «Мандруємо планетою з журналом і газетою» для учнів 2-х класів запропонували працівники дитячої бібліотеки- філії №6.

Учні 5-6-х класів побували в дитячій бібліотеці на заході «Живої мови чарування». Вони дізналися про витоки нашої мови, замислилися над тим, чого варте слово у нашому житті, почули щирі слова любові і вдячності до мови.

У День української писемності та мови хочеться сказати :

Мова державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни -

Мову, як матір, любіть!


Категорія: Новини | Додав: shool57
Переглядів: 82 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа