Любиш Миколаїв - мандруй містом!
2017-09-06, 09:43

5 вересня учні 7 –А класу відвідали краєзнавчий музей «Старофлотські казарми».

Краєзнавчий музей - це місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш його залами, то відчуваєш , як дух минулих часів наповнює тебе. Екскурсія в краєзнавчому музеї розпочалася з доісторичних експонатів. Це - знаряддя праці первісної людини, твори найдавнішого мистецтва, зброя і багато іншого. Екскурсовод розповів дітям багато цікавого. Учні побачили речі, якими користувались давні слов'яни: монети, жіночі прикраси, засоби праці, посуд, зброю.
Дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева, наприклад, меблі або скриню з вирізаними орнаментами. Козацькі шаблі, люльки, пістолети — все це хотілося потримати в руках.
В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України і історію нашого рідного міста. Виявилось, що навіть назви старих вулиць міста мають своє походження і свою історію.
Всі учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

Категорія: Новини | Додав: shool57
Переглядів: 118 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа