Гавань щасливого дитинства - Миколаївська ЗОШ № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка
2017-09-02, 07:59

Сьогодні, Першого вересня, небесна канцелярія подарувала нам, миколаївцям, красивий осінній день... Якась особлива, піднесена гармонія радості та краси життя панувала у природі і серед людей. Перше вересня, здавалося б, робочий день, а є відчуття свята: наші діти пішли до школи!!! Комусь - донечки і синочки, комусь - онуки, комусь - племінники, хрещеники, сусіди по під`їзду…Учні, вчителі і батьки - практично більшість поспішали на шкільну лінійку у вишиваночках. Радували зір їх усмішки, діловита окриленість, піднесеність, - що підтверджує істину буття: найдосконалішою, найкоштовнішою окрасою нашого світу є Людина!З приводу шкільних лінійок у соціумі постійно точаться суперечки, одні твердять, що їх потрібно скасувати взагалі, інші, кажуть, просто варто змінити її формат. Особисто я не розумію, чим провинились наші діти, щоб відмовитись у перший день нового навчального року від яскравих святкових барв?!. Та я згодна: лінійки мають бути цікавими, короткими та викликати захват!!!Шкільне життя ЗОШ № 57 не уявляється без цього заходу. Завжди приходить багато батьків!

Сьогоднішня шкільна лінійка пролетіла на одному диханні. Вона тривала - аж (!) 35 хвилин… І це був шквал позитивних емоцій!

За цей короткий час педагоги зуміли об`єднати найголовніше: створити святковий настрій дітям, підкреслити особливість їхнього навчання у закладі, що носить ім`я Т.Г.Шевченка, і, головне, сказати дітям про свою любов до них.Школа співала Гімн України, гімн школи, почула вітальні слова на свою адресу від «НІБУЛОНу» - відомого на весь світ сільгосппідприємства, яке вже багато років надає закладу шефську допомогу; прозвучали привітання від представників депутатського корпусу міської ради, управління освіти. Але це були дуже короткі (!!!) і лаконічні та щирі слова, без популізму і демагогії.Принагідно зазначу, що 57-ма школа традиційно «умудряється» привнести у цей загальношкільний захід якусь неповторну «родзиночку». Цьогоріч, це була 10-ти хвилинна святкова програма за напрямом патріотизм. Вчителі і учні підготували зворушливий тематичний сценарій на тему: «Любіть Україну!»Зачепив за живе такий пристрасний виступ директора школи Тетяни Іванівни Блакитної. Як завжди - слова ллються з душі… Після лінійки до Тетяни Іванівни підходили молоді люди - колишні випускники, а також батьки, щоб привітати з початком нового навчального року. І це було так приємно бачити!Завітала до просторої шкільної бібліотеки, яка у новому навчальному році збагатилась сотнями екземплярів нових книг. Окремо - декілька вітрин на шевченкову тематику, деякі, ще пахнуть друкарською фарбою...Школа вчить розумному, доброму, вічному! Тож не забуваймо про це. Лише педагогіка виховного партнерства - коли батьки і вчителі - одне ціле, дає потрібний результат: зростає достойне поваги молоде покоління.Протягом останніх років 57-ма школа ефективно працює над впровадженням інноваційних методик навчання та виховання на основі компетентнісного підходу, а саме технологій критичного мислення, інтерактивні технологій, методу проектів, про що свідчать високі результати стану вивчення викладання предметів, моніторингові дослідження.Знаю, що колективом школи опрацьовано велику кількість науково-методичної літератури з приводу сучасних педагогічних технологій, постійно проводиться консультаційна робота в межах МО та на рівні всієї школи.Школа імені Тараса Григоровича Шевченка впроваджує модель школи життєтворчості, суть якої полягає у формуванні й розвитку у всіх суб'єктів навчально-виховного процесу культури праці як цілісної категорії, формуванні необхідних знань, вмінь і навичок творчого, здорового способу життя.ЇЇ педагоги дбають над підвищенням рівня фізичного та психічного здоров’я учнів; працюють над розвитком висококультурної, інтелектуально розвиненої, фізично здорової особистості та створюють у навчальному закладі усі умови, що її формують.

 

Категорія: Новини | Додав: shool57
Переглядів: 109 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа