"Дитина читає - Україна процвітає"
2018-04-10, 11:53

Щороку хвилююча мить чарівної весни у березні приносить до дитячих і шкільних бібліотек традиційне свято – Всеукраїнський тиждень дитячої книги.З 26 по 30 березня шкільна бібліотека запропонувала  учням взяти участь у проведенні  Тижня дитячої книги під гаслом

«Дитина читає - Україна процвітає!»

Учні 1-4-х класів із захопленням та задоволенням  взяли участь  у лабораторії читацької творчості «Під українським небокраєм книгу люблять і читають»: конкурсі  цікавинок «Усе про книгу», малюнків «Моя улюблена книга», вернісажі «Казковий калейдоскоп», практичних порад- пам’яток «Живи,книго!».

Учні 2-х класів ознайомилися з процесом створення книг, дізналися, скільки людей різних професій працює, щоб створити книгу і зробили перші спроби у  оформленні сторінок своїх перших книжок-маляток::«Як книга прийшла до нас», «Що любить книга», «Народні прислів’я та вислови  про  книгу», «Сторінка наших талантів», «Сам складаю казку.  

Відеозвіт «Перший крок у світ книжок» презентували  учні 1-х класів.

 Наші першокласники, учні 1-Б класу  відвідали  дитячу бібліотеку і  подивились лялькову виставу «У подорож за казками». На  прем’єру фільму «Права вивчай – казки читай»  запросили учні 2-А класу учнів 1-А класу .  До інформ-бюро «Святкує автор ювілей «Під ясним сонцем «Наталя Забіла – дітям»   запросили учні 2-Б класу.Це творчий звіт,  справді класна робота учнів 2-Б класу.

 Учні 2-В класу  проявили свої творчі здібності, почуття гумору, спостережливість, перевірили, хто найкраще знає казки та їхніх героїв  в  проекті-презентаціїі  «Ілюстрований довідник «Повчальний світ українських народних казок».

Дитяча бібліотека запросила учнів  3-х класів у  літературну подорож  «Мандруємо в країну веселих пригод» ( до 90-річчя книги В.Нестайка «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків». Все, що написане цим письменником, неймовірно цікаве,

 вигадливе, веселе і дуже-дуже близьке кожному із дітей. Діти  підготували малюнки до прочитаних творів, запропонували «цікаві запитання» за творчістю письменника.  

У пошуках книг про себе, або що читати українським дітям – це творчо-пошуковий проект «Агов, книгомани!» , який підготували учні 8-А класу  досяг своєї цілі і заслуговує на подяку і вчителів , і учнів.

Учні 4-х класів  взяли участь у  інтелектуально- розважальній грі кмітливих та начитаних «Книга-бібліотека – читач».

А ще в рамках тижня були проведені бібліо акція „Підтримай шкільну бібліотеку – подаруй книгу. «Даруймо книги і любов»,  інформхвилинки «Про книгу, бібліотеку та  читання», які  мали мету : заохочувати дітей до читання дитячої літератури, виховувати любов до книги. Учні 5-8-х класів познайомили учнів початкової школи, учнів 5-6 класів з історією виникнення книги, провели з ними  різноманітні конкурси і вікторини, цікаві головоломки для розгадування.

Книга – наш помічник, а для тих, хто вміє дружити з нею – вірний друг. Сподіваємось, що Вам з нами було  весело і цікаво.

До зустрічі!

Категорія: Новини | Додав: shool57
Переглядів: 32 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
школа